Hakkımızda

Hidromak Su Teknolojileri Hidrofor San. Ve Tic. A.Ş. olarak 1987 yılından beri kaliteli, güvenilir, sağlam ve çevreye duyarlı pompalar üretmek ilkesiyle yola çıktık. Türkiye’nin yüzde yüz yerli pompa üreticisi olarak yolumuza devam ediyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve teknolojiyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Kurulduğumuz tarihten itibaren öncelikli hedefimiz doğanın ve insanın öneminin farkında olarak hizmet vermek oldu. Uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenilir ürünler için etkili ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Hidromak A.Ş. , 7000 m2’lik kapalı alan üretimi tesisi, alanında uzman çalışanları; Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya, Trabzon, Rize, Ordu, Diyarbakır, Adana, Hatay, Mersin, Kayseri, Yalova, Eskişehir, Bursa bölge bayilikleri ve 110 teknik servisimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Hidromak A.Ş. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Scroll Up